Kontakt oss

Magnar Hansen

Gründer, daglig leder
+47 466 55 759
magnar@happyprawns.no

Svein Thunheim

Drift og vedlikehold
+47 476 44 028
svein@happyprawns.no

Stein Gunnar Thunheim

Finans
+47 900 13 739
stein.gunnar@happyprawns.no

Jone Riis

Styreleder
+47 934 88 410
jone@happyprawns.no

Jan Petter Marsli

Rådgiver, internasjonal forretningsutvikling
+47 480 20 722
Jan.petter@happyprawns.no

Paal Robert Wie

Kulinarisk rådgiver
+47 472 94 807
paal@happyprawns.no

Arild Skaaland

Business Developer Poland
+47 951 961 09 / +48 734 121 649
arild@happyprawns.no

Kaja Måsvær Sande

Biokjemiker
+47 916 38 917
kaja@happyprawns.no

En kongstanke kan være så mangt. Vår er å gjenreise respekten for kongereker og gjøre dem til hedersgjester på restaurantbordet og i hotellets matsal. Oppskriften er modig nytenking, grundige fagkunnskaper og rent, norsk sjøvann.

Jone Riis, Styreleder Happy Prawns

Adresse:

Happy Prawns AS
Sverdrups gate 21 - 4 etg.
4007 Stavanger

Kontakt oss:

Magnar Hansen (Daglig leder)
+47 466 55 759
 magnar@happyprawns.no

Vil du vite mer?

Se på disse nettsidene som en appetittvekker. Er du virkelig sulten på info om HAPPY PRAWNS, står vi klare som stivpyntede hovmestre til å komme deg i møte. Alt du trenger å gjøre, er å sende oss e-postadressen din via linken under, så vil du motta nyhetsbrev en gang i måneden. Velkommen!

Takk! Du er nå påmeldt vårt nyhetsbrev.
Oops! Noe gikk galt. Vennligst sjekk om e-posten er skrevet riktig.
Sverdrups gate 21 - 4 etg.
4007 Stavanger
+47 934 88 410
post@happyprawns.no